New Business Development Manager

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszego Klienta, lidera w branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

New Business Development ManagerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Przygotowanie i realizacja strategii oferowania usług IT dostarczanych przez firmę
  • Pozyskiwanie klientów i prowadzenie projektów sprzedażowych
  • Tworzenie i koordynacja działań zespołów realizujących usługi
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami handlowymi
  • Realizacja założonych celów biznesowych i sprzedażowych
  • Docelowo – budowa samodzielnej jednostki biznesowej z dedykowanym zespołem

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień technicznych z zakresu IT
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT do klientów biznesowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz w zarządzaniu projektami
  • Znajomość zagadnień z zakresu regulacji prawnych związanych z bezpieczeństwem IT (RODO, ISO 27001, KSC, KRI)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i motywowania ludzi
  • Rozwinięte kompetencje managerskie
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Samodzielność w działaniu, silna orientacja na osiąganie wyników i realizację celu
  • Umiejętność planowania strategicznego/taktycznego/operacyjnego
  • Łatwość i chęć uczenia się

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Przyjazną atmosferę i nowoczesne biuro
  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. laptop, telefon komórkowy
  • Opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, kartę sportową, wyjazdy integracyjne itp.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.