Power Media

.NET Developer

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego klienta, firmy, która tworzy aplikacje SaSS do zarządzania obiektami sportowymi, klubami fitness, kortami do gry w squasha i tenisa, poszukujemy .NET Developera. Funkcjonalności tej aplikacji pozwalają komunikować się z klubem, pomagają właścicielom klubów oraz menadżerom kontrolować zmieniające się dane w klubie takie jak: liczba karnetów, płatności online, ilość osób na zajęciach, a to wszystko z udziałem Business Intelligence realizowanym z rozwiązaniami Microsoftu Power BI.

Stack technologiczny: ASP.NET MVC, .NET Core, SignalR, Microsoft Azure.

Obowiązki:

  • Rozwój nowych funkcjonalności produktu firmy (80% czasu)
  • Utrzymanie aplikacji, naprawa błędów
  • Dbanie o jakość kodu
  • Współpraca członkami zespołu programistycznego, ale również wdrożeniowego

Wymagania:

  • Ponad 2 lata doświadczenia w pracy z technologią .NET (C#)
  • Dobra znajomość: ASP.NET, MVC, Visual Studio, MS SQL
  • Wiedzy z praktycznego zastosowania rozwiązań chmurowych
  • Umiejętności pracy z SQL

Mile widziane:

  • Znajomość: Azure, .Net Core, Web Api

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy (umowa o pracę, B2B lub umowa zlecenie)
  • Przy współpracy na B2B możliwość płatnego urlopu oraz chorobowego
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy miedzy 7 a 9)
  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Budżet szkoleniowy indywidualnie dopasowany do twoich potrzeb
  • Realny wpływ na projekt
  • Kartę Multisport
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Spotkania i imprezy integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media