Billennium Sp. z o.o.

.NET Developer

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Projektowanie, implementacja, rozwój oraz utrzymanie aplikacji w ramach platformy .Net
  • Poszukiwanie rozwiązań technicznych realizujących wymagania biznesowe
  • Przygotowanie testów jednostkowych oraz dokumentacji technicznej
  • Stała współpraca z zespołem analitycznym, testerskim i projektowym w ramach całego procesu tworzenia oprogramowania
  • Kontakt z Klientem w sprawach związanych z realizacją projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem technologii .NET, umiejętność programowania w języku C#
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako programista w projektach opartych o ASP.NET WebForms lub MVC
  • Znajomości WCF, WPF, Silverlight
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft SQL Server 2008/2012
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Certyfikat ITIL Foundation będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.