.NET Developer

Gliwice, śląskie

EUVIC Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Minimum 3 lata praktycznego doświadczenia w tworzeniu aplikacji w technologiach Microsoft .NET: w szczególności z wykorzystaniem .NET Core
  • Tworzenie dobrego, czystego oraz wydajnego kodu wykorzystując najlepsze praktyki
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server) oraz języka T-SQL
  • Umiejętność pisania procedur składowanych
  • Znajomość ORM (Entity Framework)
  • Znajomość IIS
  • Znajomość GIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość NUnit (lub innych frameworków)
  • Znajomość HTML5/CSS3, JavaScript/TypeScript
  • Praktyczne doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Znajomość i wykorzystanie w praktyce CI/CD

Wymagania

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwój oprogramowania w technologii .NET
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Lokalizacja i naprawa błędów w oprogramowaniu
  • Współpraca z zespołem developerskim oraz z klientem
  • Współpraca z zespołem QA

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach,
  • Możliwość zdobycia certyfikatów
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny, czy firmowy sportowy kabriolet).
  • Ciekawe wyjazdy zagraniczne

Już od kilkunastu lat działamy w obszarze usług informatycznych.

Nasz zespół... to dziś ponad 700 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 2000. Pracujemy w 15 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy technologie takie jak Java, .Net, JS, AWS, AZURE. Nasze projekty to zarówno rozwiązania desktopowe, jak również systemy webowe, czy aplikacje mobilne.

Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów IT jak i początkujących pasjonatów technologii informatycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management