Opis stanowiska pracy

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL ogłasza nabór na stanowisko:

NAWIJACZ UZWOJEŃ

Wymagania:

  • praktyka w zawodzie uzwajacza;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność czytania schematów uzwojeń;
  • doświadczenie w uzwajaniu i remontach wirników i stojanów silników elektrycznych;
  • ogólna znajomość obwodów elektromagnetycznych wirujących maszyn elektrycznych.

Zakres obowiązków:

  • Praca w zakładzie produkcyjnym polegająca na uzwajaniu i przezwajaniu wirników i stojanów wirujących maszyn elektrycznych.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie;
  • ciekawą i rozwojową pracę przy montażu silników, napędów i maszyn elektrycznych, w tym napędów do samochodów i pojazdów elektrycznych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL jest liderem wśród jednost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji