Nauczyciele matematyki

Hays Office

Saksonia-Anhalt, zagranica

Hays Office

Saksonia-Anhalt
NR REF.: 1153705

Opis stanowiska pracy:

Dołączcie do niemieckiego sektora publicznego i rozpocznijcie satysfakcjonującą i stabilną karierę jako nauczyciele w jednej ze szkół publicznych w Saksonii-Anhalt. Odpowiadać będziecie za nauczanie matematyki w szkole podstawowej (Grundschulen), średniej (Sekundarschulen/ Gymnasium) bądź zawodowej (Berufsbildende Schulen).

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2
  • Dyplom studiów wyższych (kierunek: matematyka)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w nauczaniu
  • Posiadanie uprawnień pedagogicznych
  • Prawo do pracy na terenie Unii Europejskiej

Co otrzymasz w zamian:

  • Umowę na pełen etat
  • Dobre i stabilne warunki pracy, doskonałe świadczenia emerytalne i możliwość pracy w profesji cieszącej się wyjątkowym społecznym szacunkiem

Co należy teraz zrobić:

Zaaplikuj przez opcję 'Aplikuj teraz' i załącz aktualne CV albo skontaktuj się z nami: swigost@hays.pl !

Jeśli to stanowisko nie jest dla Ciebie odpowiednie, ale znasz kogoś, kto byłby zainteresowany, podziel się linkiem do ogłoszenia
Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienia formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy.

Klikając "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę internetową Pracodawcy.

Zobacz wszystkie oferty pracy
Hays Office

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi