Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Wesoły Zakątek

Kraków, 31-302, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, poszukuje Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego.
Oferujemy pracę w twórczym i sympatycznym zespole, wsparcie dydaktyczne i merytoryczne.

Wymagania

Szukamy nauczyciela, który:
• posiada kwalifikacje do pracy w przedszkolu (licencjat lub magister pedagogiki przedszkolnej), bądź jest w trakcie studiów z pedagogiki przedszkolnej,
• jest komunikatywny, odpowiedzialny, zaangażowany,
• posiada aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
• kocha dzieci, lubił się z nimi bawić i pracować, ma zapał do pracy z maluchami,
• jest człowiekiem ciekawym świata, życia i ludzi.

Prezentacja firmy

Niepubliczne Przedszkole o profilu muzyczno-artystycznym WESOŁY ZAKĄTEK.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia