Opis stanowiska pracy

Szukamy nauczyciela z kwalifikacjami pedagogicznymi o specjalizacji przedszkolnej
Praca w grupie 4 lub 5-6 latków wraz z nauczycielem angielskiego.
Praca 30 godzin w tygodniu - pełen etat nauczycielski

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od twoich kwalifikacji i umiejętności
- praca w twórczej i miłej atmosferze
- posiłki dla kadry z naszej własnej kuchni
- szkolenia dla kadry
- możliwość awansu zawodowego nauczyciela

Wymagania

Wymagania:
- ukończone studia na kierunku Pedagogika przedszkolna lub przedszkolna i wczesnoszkolna licencjat lub mgr
- osoba odpowiedzialna, wesoła, cierpliwa i potrafiąca współpracować z ludźmi
- wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi
- znajomość języka angielskiego mile widziana

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Junior to Przedszkole Językowe w Kątach Wrocławskich. Opiekujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Reklama / Komunikacja