Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

F.U. Małgorzata Prask

51-514 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Publiczne Przedszkole Zielony Groszek we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego

Praca w małej grupie

Obowiązki:
- prowadzenie zajęć edukacyjno–wychowawczych,
- codzienna opieka nad dziećmi,
- zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa i higieny
- współpraca z rodzicami,
- prowadzenie dokumentacji nauczyciela
- zachowanie czystości w miejscu pracy

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie pedagogiczne (wychowanie przedszkolne, wczesnoszkolne lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego - licencjat)
- książeczka sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia)
- dobra organizacja pracy,
- kreatywność i pomysłowość,
- umiejętność pracy w zespole
- empatia i zamiłowanie do pracy z Dziećmi
- punktualność, odpowiedzialność

CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinno być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie o pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prezentacja firmy

Żłobek i Przedszkole Zielony Groszek działa od 02.10.2012r, znajduje się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem