NAUCZYCIEL UPOŚLEDZONYCH UMYSŁOWO (OLIGOFRENOPEDAGOG) / NAUCZYCIEL - TERAPEUTA

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Szczecinie

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2909

Obowiązki:

PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNO-EDUKACYJNYCH Z OSOBAMI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ Z AUTYZMEM W RAMACH REALIZACJI OBOWIĄZKU SZKOLNEGO, PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH Z DZIEĆMI W RAMACH WCZESNEJ REHABILITACJI ORAZ ZAJĘĆ USPOŁECZNIAJĄCYCH I TERAPEUTYCZNYCH (W TYM TUS) Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU, W TYM Z ZESPOŁEM ASPERGERA.

1) KONTAKT TELEFONICZNY
2) KWESTIONARIUSZ OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ZATRUDNIENIE (DO POBRANIA NA STRONIE: WWW.KTA.SZCZECIN.PL) + LIST MOTYWACYJNY - PRZESŁAĆ NA ADRES E-MAIL: KTASZCZECIN@KTA.SZCZECIN.PL

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania:

  • Dodatkowe kwalifikacje z obszaru terapii z osobami ze spektrum Autyzmu oraz specjalistyczne kursy/szkolenia z metod pracy wykorzystywanych w pracy z osobami ze spektrum Autyzmu.Doświadczenie i kompetencje w samodzielnym prowadzeniu zajęć z osobami ze spektrum Autyzmu (dzieci, młodzież oraz dorośli), w tym z Zespołem Aspergera, doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej oraz grupowej.Mile widziane zdolności manualne i plastyczne, rękodzielnicze, majsterkowanie, terapia zajęciowa.Umiejętności oczekiwane:umiejętność stosowania specjalistycznych metod w terapii z osobami ze spektrum, opracowywanie dokumentacji, sumienność, odpowiedzialność, samodyscyplina, kreatywność, dyspozycyjność.

Miejsce pracy: MONTWIŁŁA 2, 71-601 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV+LIST MOTYWACYJNY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy