Opis stanowiska pracy

Pozytywne Inicjatywy w związku z tworzeniem nowego Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7 w Gdańsku przy ul. Stężyckiej 64, które rozpoczęło funkcjonowanie od dnia 1.09.2019r ogłaszają nabór na stanowisko:

Nauczyciel/ka przedszkolny

Opis stanowiska:

  • prowadzenie grupy przedszkolnej,
  • współpraca z rodzicami,
  • realizowanie programu pracy przedszkola,
  • dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,
  • organizowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej.

Wymagania niezbędne:

  • ukończone studia I lub II stopnia z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej z przygotowaniem pedagogicznym,
  • dobry kontakt z dziećmi,
  • otwartość, kreatywność i zaangażowanie.

mile widziane uprawnienia do prowadzenia zajęć z języka angielskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
  • prace w dynamicznym i kreatywnym zespole,
  • możliwość optymalnego rozwoju zawodowego,
  • pogłębianie wiedzy z zakresu współczesnej pedagogiki,
  • dofinansowanie karty programu MultiSport.

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie poprzez przycisk APLIKUJ

Pozytywne Inicjatywy narodziły się z marzeń i ambicji grupy ludzi pochodzących z powiatu... puckiego. Postanowili oni zmieniać na lepsze swoje otoczenie i środowisko. Zapragnęli, aby ten region stawał się coraz bardziej atrakcyjny zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Po prostu - aby żyło się tu pozytywniej.

Staramy się jak najbardziej kreatywnie wykorzystywać dane nam źródła tak, by służyły one wielowymiarowemu społecznemu rozwojowi. Wierzymy, że w naszym regionie jest ogromny potencjał, który trzeba tylko umiejętnie uruchomić. By móc efektywnie realizować nasze pomysły odpowiadając na potrzeby regionu działamy jako grupa współpracujących ze sobą instytucji specjalizujących się w różnych dziedzinach. Opierając się na zasadzie pomocniczości udało nam się stworzyć zespoły ludzi posiadających wiedzę i doświadczenie w wielu dyscyplinach. Na podejmowanie przez nas inicjatywy, programy i projekty pozyskujemy środki zewnętrzne-unijne.

Projektami, z których jesteśmy szczególnie dumni są:
-Utworzenie sieci ponad kilkudziesięciu żłobków na terenie całego województwa pomorskiego, które patronatem honorowym objął Marszałek Województwa -Pomorskiego Mieczysław Struk
-Utworzenie sieci przedszkoli na terenie powiatu puckiego i wejherowskiego
-Utworzenie Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego, w skład którego wchodzą -Szkoła Podstawowa Małe Morze, Gimnazjum Ogólnokształcące, Liceum Akademickie, Liceum Służb Mundurowych, Technikum Informatyczne
-Utworzenie Pozytywnej Szkoły Podstawowej im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
-Utworzenie Centrum Integracji Społecznej w Pucku
-Zbudowanie i prowadzenie Muzeum Kocham Bałtyk
-Stworzenie własnej floty jachtów oraz szkoły pod żaglami
-Realizacja cyklicznego projektu "Fala Dobra"

Sala kreatywności w naszej szkole
Będąc otwartymi na potencjał i doświadczenie innych prowadzimy stałą współpracę przy realizacji wspólnych projektów m.in. z:

-Polską Akcją Humanitarną
-Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną
-Gdańskim Parkiem Naukowo - Technologicznym
-Uniwersytetem Gdańskim
-Politechniką Gdańską
-Puckim Hospicjum pw. Św. Ojca Pio
-Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego
-Miastem Gdańsk
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Inne , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Opieka nad dzieckiem