NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Szczecin, zachodniopomorskie

Proffman

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Proffman, zarejestrowana w KRAZ pod numerem 2605, co roku finalizuje setki procesów rekrutacyjnych wykwalifikowanej kadry w Polsce i za granicą. Proffman może pochwalić się również ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze edukacji i ubezpieczeń. W naszej szkole językowej zajmujemy się indywidualnym nauczaniem języków obcych i świadczymy profesjonalne usługi dla firm w zakresie zbiorowych i indywidualnych kursów językowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
NAUCZYCIELA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Oferujemy:
• możliwość stałej współpracy w szkole językowej
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• biblioteczkę z materiałami dydaktycznymi, dostęp do ksero i innych narzędzi pracy
• współpracę przy międzynarodowych projektach
• miłą atmosferę, pracę w zgranym zespole, możliwość wymiany doświadczeń

Wymagania

Wymagamy
• udokumentowanej certyfikatem lub dyplomem ukończenia studiów kierunkowych znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum C1
• doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego
• dyspozycyjności do pracy: grafik ustalamy na bieżąco
• zaangażowania w osiąganiu wspólnego celu wraz z grupą kursantów
• umiejętności motywowania kursantów

W celu omówienia szczegółów oferty prosimy o przesłanie CV - skontaktujemy się i umówimy na spotkanie dotyczące warunków współpracy.

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymującą się... certyfikatem numer 2605 niezbędnym do świadczenia usług rekrutacyjnych na terenach Unii Europejskiej oraz innych krajów partnerskich. Nie pobieramy żadnych opłat od pracownika związanych ze znalezieniem pracy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Obsługa klienta , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja , Praca Inne