Opis stanowiska pracy

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe lub zasadnicze branżowe,
  • zawodowy staż pracy - odbycie przygotowania zawodowego,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę,
  • bardzo dobry stan zdrowia (1 kat. wzroku, 1 kat. słuchu)*.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • nadzorowanie pracowników wykonujących roboty w podległym okręgu nastawczym,
  • prowadzenie dokumentacji w celu prowadzenia ruchu i ewidencjonowania pracy eksploatacyjnej na przydzielonym posterunku,
  • obsługa urządzeń w celu przygotowania drogi przebiegu,
  • obserwacja przejeżdżającego taboru kolejowego celem stwierdzenia nieprawidłowości zagrażających dalszej jeździe taboru oraz stwierdzenia końca pociągu.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. jest zarządcą narodowej sieci kolejowej. Nasz podstawowy... produkt to rozkład jazdy ułożony na zamówienie klienta - przewoźnika kolejowego, pasażerskiego bądź towarowego, sprzedawany na podstawie umowy w formie wyznaczonej trasy przejazdu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna