ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nastawiacz

Miejsce pracy: Piła

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u Klienta!
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie zasadnicze + 20% dodatku!
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne i benefity pozapłacowe (wczasy pod gruszą, dopłaty do urlopów, paczki świąteczne)
  • Stołówka pracownicza na terenie firmy
  • PakietManpower Premium (karta multisportprywatna opieka medycznaubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne(m.in. Zawodowe)
  • Doświadczenie produkcyjne w obsłudze maszyn
  • Chęć i gotowość do pracy w systemiezmianowym

Zadania:

  • Wykonywanie prostych czynności naprawczych
  • Nadzór nad jakością wyrobu
  • Czyszczenie i konserwacja maszyn

    Jesteś zainteresowany? Aplikuj lub wyślij sms o treści Nastawiacz na numer 882-189-761 oddzwonimy!

    Nr refNAS/037/DDT

    Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials