Nastawiacz Wtryskarek - rekrutacja online

HRK S.A.

Gniezno, wielkopolskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, miedzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera na rynku w swojej branży, poszukuje osoby na stanowisko:

Nastawiacz WtryskarekMiejsce pracy: Gniezno

Zadania:

  • Montaż i demontaż form wtryskowych na wtryskarkach
  • Ustawianie procesu wtrysku
  • Podłączanie i ustawianie urządzeń peryferyjnych
  • Monitorowanie parametrów produkcji
  • Uruchamianie nowych form wtryskowych
  • Identyfikowanie awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Proponowanie i efektywne wdrażanie usprawnień
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur

Wymagania:

  • Wykształcenia technicznego
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na tym stanowisku
  • Doświadczenia w pracy przy obsłudze wtryskarek i form wtryskowych
  • Umiejętności optymalizacji procesu wtrysku
  • Zdolności do pracy w systemie pracy wielozmianowej - 4 brygady
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Komunikatywności, samodzielności i odpowiedzialności
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Szeroki pakiet benefitów pozafinansowych (świeże owoce/jogurty, dofinansowanie na wczasy, karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne i na życie, paczki na święta itd.)
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje
  • Nowoczesny zakład, bardzo dobre warunki pracy
  • Dobrą atmosferę
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.