Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

NARZĘDZIOWIEC

Miejsce pracy: Olesno (województwo opolskie)

Uwaga! Szukamy doświadczonych narzędziowców jak również osób, które pracowały do tej pory jako samodzielni operatorzy CNC, ale chciałyby poszerzyć swoje kompetencje i nauczyć się generować programy CAM.

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

• generowanie programów CAM (w razie potrzeby- po przeszkoleniu)

• ustawianie maszyn CNC,

• podstawowe prace na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych.

Wymagania

WYMAGANIA:

• doświadczenie w programowaniu maszyn CNC (przynajmniej z poziomu pulpitu),

• swobodna obsługa komputera,

• znajomość rysunku technicznego,

• gotowość do nauki nowych zagadnień,

• mile widziana obsługa programu Siemens NX lub Pro Engineer/Creo.

OFERUJEMY:

• zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie,

• pracę w systemie 1 zmianowym,

• możliwość rozwoju kompetencji w zakresie generowania programów CAM

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa... personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji