ManpowerGroup Sp. z o.o.

Narzędziowiec

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Oferta:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę tymczasową z perspektywą długofalowej współpracy
  • Stabilne wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu zniżek Manpower Premium

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowana specjalność: ślusarz, mechanik
  • Posiadanie uprawnień SEP 1KV oraz uprawnień do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Umiejętność spawania metodą TIG
  • Dobra znajomość zagadnień mechaniki i pneumatyki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

Zadania:

  • Wykonywanie bieżących napraw, konserwacji oraz usprawnień i modyfikacji form aluminiowych
  • Kontrola zużycia części zamiennych i materiałów zużywalnych
  • Prace spawalnicze metodą TIG
  • Obsługa suwnicy oraz wózka widłowego
  • Prowadzenie dokumentacji i raportów zmianowych
  • Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy