Narzędziowiec_ ślusarz/ Nowa oferta pracy_ Wrocław

Charlie works Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli masz wiedzę na temat pras produkcyjnych- jak się usuwa awarie, robi przeglądy?

A może temat mechaniki maszyn, hydrauliki nie jest Ci obcy lub miałeś styczność z naprawą samochodów?

Jeśli tak, to mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Zespół z Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika na stanowisko:

  • Narzędziowiec (praca dla ślusarza, tokarza lub frezera)

Opiekunem oferty jest Magdalena, która pod numerem telefonu  536 560 524 udzieli wszystkich informacji.

Informacje ogólne:

  • Stała praca od zaraz
  • Zatrudnienie bezpośrednie w ramach umowy o pracę
  • Praca we Wrocławiu_ dzielnica: Fabryczna
  • Ilość wolnych miejsc: 1
  • Trzy zmiany: 6-14,14-22, 22-6

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Udział w szkoleniach
  • Stawkę na początek- 6500 PLN Brutto/ jeśli masz większe oczekiwania finansowe, a posiadasz odpowiednie pod naszym kątem kwalifikacje- to jesteśmy otwarci na negocjacje
  • Premię miesięczną do 800 PLN Brutto
  • A z benefitów mamy:

1.    W przypadku problemów ze zdrowiem- opiekę medyczną w Medicover

2.    Jeśli chcesz pójść na siłownię, basen- to dofinansujemy Ci kartę Multisport

3.    Jak pójdziesz na dłuższy urlop- zrobimy jego dofinansowanie

4.    Jesteś głodny w pracy- część kosztu posiłku opłacimy, a w każdy czwartek zapewnimy Ci różne owoce, dopłacimy do skorzystania z automatów vendingowych

5.    Dojeżdżasz do pracy- zatem w zależności od ilości kilometrów w obrębie Wrocławia- wypłacimy Ci dodatek na paliwo

W zamian oczekujemy od Ciebie:

  • Zaangażowania w wykonywane czynności
  • Sumienne i rzetelne ich wykonywanie
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku ślusarz/ narzędziowiec
  • Doświadczenia przy narzędziach pras
  • Wykształcenia zawodowego/ średniego- mechanicznego, technicznego
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania pras
  • Umiejętności toczenia, frezowania, szlifowania, hartowania

A Twoje obowiązki to:

  • Przeprowadzanie bieżących przeglądów oraz napraw tłoczników
  • Systematyczna analiza karty pomiarowej detali i wzorców
  • Kontrola swojej pracy przy produkcji danego narzędzia
  • W razie potrzeby dokonywanie korekt oraz napraw
  • Prace związane z hartowaniem stali, toczenie, frezowanie oraz szlifowanie
  • Ręczne oraz maszynowe dostosowanie narzędzi w celu uzyskania gotowej części
  • Dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy
  • Odpowiedzialność za stałą sprawność maszyn
  • Uczestnictwo w spotkaniach
  • Przygotowanie raportów
  • Wdrażanie ulepszeń w codziennej pracy

Zapraszamy Cię do kontaktu.

CV prześlij nam poprzez portal infopraca.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.