Narzędziowiec Form Wtryskowych

Talent Partners

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Sosnowcu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

NARZĘDZIOWIEC FORM WTRYSKOWYCH

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. NF/1402

Umowa o pracę.

Zatrudnienie bezpośrednio w firmie.

Najważniejsze obowiązki:

  • naprawy i konserwacja form wtryskowych,
  • modyfikacje i usprawnianie form,
  • przeglądy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku narzędziowiec, ślusarz itp.,
  • wiedza z zakresu form wtryskowych,
  • umiejętność obsługi tokarki oraz frezarki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dużej, międzynarodowej firmie,
  • szkolenia i dalsze możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.

Prześlij swój numer kontaktowy, a my zadzwonimy do Ciebie!

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji