Naprawa palet - elastyczne godziny pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Odkładanie i naprawa uszkodzonych drewnianych palet
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Obsługa prostych narzędzi
  • Dbanie o proces pod względem jakościowym i ilościowym

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku lub minimum 4 dni w tygodniu
  • Posiadanie doświadczenia w pracach fizycznych lub posiadanie predyspozycji

Oferujemy:

  • ELASTYCZNE GODZINY PRACY!
    - Ty sam decydujesz czy będzie to praca w pełnym wymiarze godzin czy praca dorywcza!
  • Możliwość pracy również w sobotę
  • Umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową 18,30 zł brutto

Porozmawiajmy o ofercie - wyślij nam swoje CV!

Numer referencyjny: NNP/02/2021/KRO/KS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.