Murarze [stawka godzinowa, Belgia]

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana podejmie współprace na podwykonawstwie z doświadczonymi murarzami. Praca przy wznoszeniu obiektów mieszkalnych na terenie Belgii.

Wymagania

- doświadczenie w pracach murarskich min. 3 lata
- umiejętności murarskie (silka, klinkier, porotherm)
- działalność gospodarcza (bądź gotowość założenia)
- znajomość języka angielskiego
- mile widziany samochód

Oferujemy:
- długoterminowe zlecenia
- rozliczenia co dwa tygodnie
- atrakcyjne stawki godzinowe
- pomoc polskiego konsultanta

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie