Murarz

Mladá Boleslav, Czechy, zagranica

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wykonywanie murów nośnych;
  • wykonywanie ścianek działowych;
  • wykonywanie fundamentów, murów zbrojonych;
  • wykonywanie pomocniczych robót murarskich (przygotowanie zapraw, transport materiałów na stanowisko robocze itp.)
  • wykonywanie robót towarzyszących (izolacyjnych, okładzinowych itp.).

Oczekujemy :

  • ukończony kurs w zawodzie lub szkoła;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • cierpliwość, dokładność;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • nie wymagamy znajomości języka czeskiego!

Mamy do zaoferowania:

  • atrakcyjne zarobki ok. 35.558 CZK czyli 6 tys zł netto miesięcznie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • w okresie zimowym obiady w formie posiłków regeneracyjnych.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie