Opis stanowiska pracy

Firma Eurotemp Polska Sp. z o.o. . jest Agencją Pośrednictwa pracy od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.

Opis stanowiska

  • Budowa od podstaw budynków gospodarczych/murowanie
  • Kontakt z holenderskim przełożonym i planowanie wykonywanych prac

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Umiejętność pracy przy rożnych warunkach pogodowych

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategoria B

Oferujemy

  • mieszkanie oraz dojazdy do pracy
  • kontrakt na czas określony w holenderskiej firmie ,ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju
  • wypłaty tygodniowe przelewane na konto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv.

Prezentacja firmy

Firma Eurotemp Polska Sp. z o.o. . jest Agencją Pośrednictwa pracy od 20... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Inne