Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Murarz

 Miejsce pracy: Francja, ok. Chambery

 Opis stanowiska:
 - prace budowlane, murowanie z bloczków betonowych
 - tworzenie murów nośnych i ścianek działowych
 - wykonywanie schodów i stropów
 Oferujemy:
 - stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 - stałą stawkę godzinową + dodatki
 - darmowe zakwaterowanie
 - nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
 - możliwość uzyskania pomocy w organizacji transportu do Francji
 - opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
 - terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV

Wymagania

 Wymagania:
 - doświadczenie na podobnym stanowisku
 - dokładność i samodzielność w wykonywanych pracach
 - umiejętność czytania planów
 - umiejętność obsługi narzędzi murarskich
 - mile widziana umiejętność obsługi minikoparki

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie