Murarz. Zacznij życie na poziomie we Francji! Praca OD ZARAZ

IPF 2

Francja, ok. Cambrai, zagranica

Opis stanowiska pracy

Chcesz zmienić swoje życie? Bądź niezależny finansowo zacznij pracę za granicą!

Kim jesteśmy?
Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Dla kogo jest ta oferta?
Dla wszystkich osób, które posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dlaczego warto wyjechać za granicę?
Wyjazd za granicę to nie tylko dobre pieniądze ale też „czysta kartka”. Jeżeli masz potrzebę zmiany swojego życia, oderwania się od wszystkiego, wyjazd z pewnością Ci to ułatwi. Trafisz do zupełnie nowego środowiska, poznasz zupełnie innych ludzi! Nasza agencja IPF w tym Ci pomoże!

Miejsce pracy: Francja, ok. Cambrai

Zakres obowiązków:
- stawianie ścian i budynków z cegieł/ kamieni budowlanych/ bloczków betonowych

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
- wypłaty ZAWSZE NA CZAS
- pewne stabilne zatrudnienie

Nasza agencja zapewni Ci:
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Jak się zgłosić?
Jeśli jesteś zdecydowana/y. Wyślij zgłoszenie z numerem telefonu + koniecznie dołącz CV.
Do usłyszenia!

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w na podobnych stanowisku
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód aczkolwiek jest to nie konieczne

Prezentacja firmy

IPF 2 Sp. z o.o. jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie