Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Murarz/Tynkarz

Miejsce pracy: Szwecja

Zadania

  • Prace przy budowie domków jednorodzinnych,
  • Układanie bloczków fundamentowe, pustaków ściennych, stropowych, wentylacyjnych oraz kształtki,
  • Tynkowanie.

Wymagania

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracach murarskich i przy tynkowaniu,
  • Znajomość technologii keramzytu,
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej otworzenia,
  • Mile widziane doświadczenie pracy na terenie Skandynawii,
  • Konieczna znajomość języka szwedzkiego na poziomie min. B2,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Min. 6 miesięczny kontrakt na terenie Szwecji, z możliwością przedłużenia współpracy,
  • 50 godz. pracy tygodniowo,
  • Zakwaterowanie i transport lokalny opłacone przez firmę,
  • Pierwszy przelot do Szwecji opłacony przez firmę,
  • Stawka w wysokości : min 150 SEK/H netto (do negocjacji),
  • Wyżywienie: we własnym zakresie,
  • Praca od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj