Murarz (praca dla ekipy) – Lyon – od już!

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, Lyon, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • murowanie dużych budynków typu wille, domy kilkupiętrowe
  • prace murarskie różnymi materiałami (pustaki, gazobeton, cegła, kamień)
  • zalewanie fundamentów, wylewanie stropów, schodów, nadproży i ścian
  • możliwość wyjazdu w ekipie
  • praca na wysokości powyżej 3m
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową zależną od doświadczenia + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9,90€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25% i 44-48h +50% do stawki
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji 50-100€
  • możliwość otrzymania zaliczki - aż 3 w miesiącu!
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy (praca cały rok)
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy jako murarz (samodzielne stanowisko)
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego (do weryfikacji) minimum u 1 osoby  w ekipie
  • ogólna sprawność fizyczna
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane własne auto na wyjazd

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy