Murarz - niemiecka umowa - praca w Niemczech

Niemcy , zagranica

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

MURARZ
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
•Wykonywanie prac murarskich na budowie (obiekty mieszkaniowe, przemysłowe i użyteczności publicznej).

Oferujemy:
•niemiecką umowę o pracę,
•od 15,70 euro/godzina (możliwe zaliczki i premie),
•bezpłatne zakwaterowanie,
•Premie za polecenie pracownika,
•30 dni płatnego urlopu,
•Praca od poniedziałku do piątku, soboty co dwa tygodnie,
•Zjazdy do Polski co dwa tygodnie – firmowymi samochodami,
•Zapewniamy narzędzia i ubrania robocze.

Asia 535812112

Wymagania

Wymagania:
•Doświadczenie na stanowisku murarza,

Zajmujemy się rekrutacją Pracowników tylko dla branży budowlanej. Skupienie całej energii... na jednym sektorze pozwoliło nam zdobyć wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, które decydują o naszej skuteczności oraz odrębności.
Priorytetem dla nas jest oferowanie bezpiecznej pracy naszym Kandydatom, dlatego współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami o dobrej kondycji finansowej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
na stałe
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna