Murarz Niemcy wyjazdy od zaraz

Frankfurt am Main, zagranica

ALP Bau

Opis stanowiska pracy

Wyjazdy do pracy do Niemiec wciąż możliwe. Termin 29 marca 2020, 5,14,19 kwietnia 2020

Jesteśmy niemiecką, dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z własną bazą logistyczną w Opolu. Ponad 25 lat doświadczeń we współpracy z fachowcami z Polski pozwala nam zapewnić naszym pracownikom doskonałą organizację pracy, transportu, zakwaterowania oraz system pracy bazujący na regularnych zjazdach do kraju.

Poszukujemy:

MURARZY

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:
Wykonywanie prac murarskich w oparciu o plan przy wznoszeniu budynków mieszkaniowych i przemysłowych.

GWARANTUJEMY
• niemiecką umowę o pracę bazującą na długoterminowej współpracy,
• stawkę godzinową 15,20-16,30 EUR brutto,
• możliwość pobierania zaliczek, premie,
• regularne zjazdy do kraju, co 2 tygodnie na 3 dni samochodami firmowymi,
• premię za polecenie pracownika do 1200,00 eur/osobę,
• 30 dni płatnego urlopu,
• wymiar czasu pracy ok. 10 godzin dziennie oraz możliwość pracy w sobotę,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• zestaw profesjonalnych narzędzi,
• własną bazę logistyczną w Opolu,
• w większości przypadków gwarantujemy wyjazd w ciągu 14 dni.

Wymagania

CHĘTNIE POWITAMY CIĘ W GRONIE NASZYCH FACHOWCÓW JEŚLI POSIADASZ
• samodzielność w wykonywaniu prac murarskich (beton komórkowy, cegły, silikaty),
• minimum podstawową znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w pracy w Niemczech oraz prawo jazdy będą dodatkowymi atutami.

Jesteśmy niemiecką, dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z własną bazą logistyczną w... Opolu. Ponad 25 lat doświadczeń we współpracy z fachowcami z Polski pozwala nam zapewnić naszym pracownikom doskonałą organizację pracy, transportu, zakwaterowania oraz system pracy bazujący na regularnych zjazdach do kraju.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Praca fizyczna