Murarz, cieśla, zbrojarz, dźwigowy - Niemcy

Allbau Sp. z o.o. Sp.k.

Frankfurt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Od 35 lat wykonujemy stany surowe dużych obiektów przemysłowo - mieszkalnych na terenie Polski i Niemiec

Aktualnie zatrudnimy do pracy na terenie Niemiec:

• murarzy
• cieśli szalunkowych - pilnie
• zbrojarzy
• operatorów żurawia (z możliwością pracy na dole)

Wymagania:

Szukamy do współpracy tylko solidnych osób z:

• minimum sześcioletnią praktyką w zawodzie

• mile widziane doświadczenie na budowach w Niemczech

Oferujemy:

• wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
• dojazd do pracy
• niezbędne narzędzia
• zakwaterowanie
• natychmiastowe i długotrwałe zatrudnienie
• praca na dużych projektach przemysłowo - mieszkalnych na
terenie Niemiec zachodnich.

Kontakt:

Prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio do osoby rozpatrującej zgłoszenia.
W pierwszej kolejności rozpatrywane są zgłoszenia telefoniczne.

Tel. 605535587

Prezentacja firmy

Firma Allbau Sp. z o. o. szuka pracowników do wykonywania stanów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie