Murarz (bloczki betonowe) z obsługą minidźwigu budowlanego

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, holenderskiej Agencji Zatrudnienia prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Murarz (bloczki betonowe)

Zakres obowiązków:

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku odpowiedzialne będą za prace murarskie:
- Przygotowanie podłoża;
- Murowanie budynków od podstaw na zaprawę (ściany zewnętrzne, działowe, nośne, licowe), przygotowywanie otworów okiennych
- Murowanie bloczkami betonowymi wraz z obsługą minidźwigu budowlanego.

Wymagania:

-Doświadczenie na w/w stanowisku (mile widziane za granicą);
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego (przynajmniej 1 osoba w ekipie);
-Mile widziane własne auto dyspozycyjne na wyjazd;
-Własna odzież robocza i narzędzia do pracy.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej z pracodawcą zagranicznym
-Wynagrodzenie tygodniowe : 425-500 euro netto (5 dni w tygodniu, 40 godzin);
-Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie;
-Możliwość długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.