Opis stanowiska pracy

Poszukiwani MURARZE - BETONIARZE w Oslo i Akershus (Norwegia)

Firma HåndverksPartner AS jest dynamicznie rozwijajaca sie firma budowlana, ktora dziala przede wszystkim w Oslo i Akershus ale takze na terenie calego kraju juz od 13 lat. W 2018 potrzebujemy pracownikow na stanowisko MURARZ - BETONIARZ

Wymagane

  • doswiadczenie w Norwegii – min 1-2 lata (jako murarz)

Mile widziane (niekoniecznie wymagane):

  • umiejetnosc czytania rysunkow technicznych bedzie dodatkowym atutem
  • dokumenty poswiadczajace edukacje – czeladnicze, mistrzowskie lub inne – moga byc po polsku
  • posiadanie «byggekort», (karty budowlanej) z poprzedniej firmy- najlepiej aktualnej, przyspieszy to proces rekrutacji i otrzymania «oppdrag» przez kandydata
  • posiadanie norweskiego numeru personalnego, D-nummer lub staly.
  • znajomosc jezyka norweskiego i/lub angielskiego

Oferujemy:

  • stawka godzinowa – w zaleznosci od doswiadczenia i edukacji
  • dla najlepszych – praca na dluzszy okres czasu
  • stawki godzinowe podane sa w koronach norweskich (od 178 NOK)
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Håndverkspartner AS jest agencja zatrudnienia, ktora w ciagu ostatnich 1... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
77PLN - 86PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie