Moulds Regional Network Engineer

SPRING PROFESSIONAL

00-844 Warszawa, podkarpackie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: 00-844 Warszawa

Główne zadania:

• Odpowiedzialność za optymalne użytkowanie części formujących na terenie zakładów w Estonii, Polsce oraz w Czechach.

• Utrzymywanie stałego kontaktu zawodowego z zespołem formującym w podległych zakładach,

• Przeprowadzanie szkoleń/warsztatów dla pracowników obszarów regeneracji części formujących – dbanie o zachowanie najwyższych standardów w oparciu o prewencyjne utrzymanie ruchu,

• Kooperacja i wsparcie lokalnych zespołów w rozwiązywaniu niestandardowych problemów,

• Tworzenie i wdrażanie podstaw i najlepszych praktyk w swojej dziedzinie – optymalizacja procesów,

• Przeprowadzanie rocznych audytów w podległych zakładach,

• Wspieranie wiedzą i doświadczeniem zawodowym realizacji zaplanowanych działań naprawczych wynikłych z przeprowadzonych audytów i optymalizacji procesów.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy związanej z obróbką skrawaniem, CNC,

• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,

• Gotowość do podróży służbowych – do 50% czasu pracy,

• Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: mechanika budowa maszyn, elektrotechnika, automatyka,

• Wysokie zdolności analityczne wykorzystywane w codziennej pracy przy tworzeniu rekomendacji,

• Biegłe czytanie/interpretacja rysunku technicznego,

• Bardzo dobra znajomość MS Excel i VB,

• Bardzo dobra znajomość pakietu AUTODESK (INVENTOR, AUTOCAD).

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i dodatki,

• Dofinansowanie do żłobka/przedszkola,

• Dofinansowanie do wakacji,

• Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży w międzynarodowym zespole inżynierów,

• Uczestnictwo w licznych szkoleniach – w Polsce i zagranicą – wymiana doświadczeń i wiedzy,

• Realne możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.