ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monterka wiązek kablowych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferujemy:

  • Lekka praca siedząca
  • Wolne weekendy
  • UWAGA! Do końca roku dodatkowy bonus za godziny nadliczbowe: w tygodniu 60%, w soboty 120%, w niedzielę 220%
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Kompleksowe wdrożenie stanowiskowe
  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy - okolice dworca PKP w Bydgoszczy
  • Stołówka w miejscu pracy - atrakcyjne ceny dla pracowników!
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pakiet benefitów: MultiSport, PZU, prywatna opieka medyczna
  • Szybki proces rekrutacji

Wymagania:

  • Sprawność manualna
  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Dobry wzrok lub dobre okulary
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku

Zadania:

  • Ręczny montaż elementów elektronicznych
  • Wstępna ocena gotowego produktu
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Jesteś zainteresowany? - Aplikuj lub Napisz sms o treści Bydgoszcz na numer 696 078 140 lub 606 821 065!

Nr ref: MON/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy