ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter

Miejsce pracy: Wrocław, Środa Śląska, Bielany Wrocławskie

Dołacz do zespołu naszego norweskiego klienta! Podziel się z nim swoim doświadczeniem!

Zadania na stanowisko:

  • Montaż wyprodukowanych części
  • Praca z instrukcją produkcyjną
  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku montera lub podobnym
  • Możliwość dojazdu we własnym zakresie do Kątów Wrocławskich

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - bezpośrednio podpisaną z naszym klientem
  • Wynagrodzenie w kwocie min. 4200 brutto + atrakcyjne premie
  • Praca w systemie dwu zmianowym, na pełen etat - wolne weekendy
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials