Opis stanowiska pracy

Firma ABB produkująca transformatory, silniki elektryczne oraz napędy, posiadająca swoje fabryki w Łodzi oraz Aleksandrowie Łódzkim poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Monter.

Tasks:

Twoje zadania to:

  • Przygotowanie podzespołów do montażu;
  • Przestrzegania przepisów BHP;
  • Realizacja zadań produkcyjnych.

Requirements:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • motywacji i chęci do pracy;
  • umiejętności pracy zespołowej;
  • podstawowej znajomości obsługi komputera;
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Wymagania

Additional information

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z ABB;
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • Wynagrodzenie od 3000 zł brutto wzwyż - uzależnione od doświadczenia;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS (pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);
  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe.

ABB to światowy lider w dziedzinie energetyki i automatyki. Zapewnia nieograniczony... dostęp do pojawiających się technologii oraz pracę w międzynarodowym środowisku, umożliwiającym dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Praca na magazynie , Praca Inne