Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem wewnętrznych struktur naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży automatyki przemysłowej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę na jednej zmianie: 8:00-16:00
  • kameralne środowisko pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • premię roczną - 10% rocznego wynagrodzenia
  • premię świąteczną
  • dofinansowanie do posiłków, pakiet medyczny za 1 zł, świadczenia z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport)

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy montażysty na produkcji (minimum rok)
  • stabilny przebieg kariery zawodowej
  • podstawy czytania dokumentacji technicznej lub instrukcji
  • motywacja do pracy i kultura osobista
  • atutem będzie wykształcenie techniczne

TWOJE ZADANIA:

W zależności od Działu, do którego zostaniesz zatrudniona/zatrudniony będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za:

  • montaż siłowników na manualnych liniach montażowych
  • montaż szaf, płyt i innych elementów sterujących układami pneumatycznymi

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji