Monter zbiorników- nadgodziny!

Pran Sp. z o.o.

Holandia, Woerden, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta, dostawcy komponentów ze stali nierdzewnej wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

MONTER ZBIORNIKÓW

Zakres obowiązków
• Montaż, na podstawie rysynku technicznego, zbiorników
• Spawanie zbiorników metodą TIG
• Szlfiowanie końcowe elementów zbiorników

Wymagania
• Biegła znajomość rysunku technicznego
• Doświadczenie zawodowe przy montażu zbiorników, silosów
• Doswiadczenie przy spawaniu metodą 141
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
• Mile widziany certyfikat VCA

Oferujemy
• Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
• Atrakcyjne wynagrodzenie, płatne co tydzień
• Kontrakt na długi okres
• Możlwiość pracy w nadgodzinach
• Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne