Monter (z jęz. niemieckim)

Klient infoPraca.pl

Łódź, łódzkie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagania:

  • umiejętność montażu zespołów mechanicznych
  • wiedza z zakresu łączenia tworzyw sztucznych (mile widziana)
  • wykształcenie mechaniczne (mile widziane)
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • gotowość do odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych
  • samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność, sumienność, staranność i terminowość w wykonywaniu zadań

Opis stanowiska:

  • wykonywanie montażu zespołów mechanicznych
  • spawanie elementów z tworzywa sztucznego
  • klejenie elementów z tworzywa sztucznego
  • zgrzewanie elementów z tworzywa sztucznego

Oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie w zakładzie w Łodzi
  • możliwość wyjazdów na montaże do Niemiec
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • aktrakcyjne dodatkowe wynagrodzenie związane z wyjazdami do Niemiec
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.