Opis stanowiska pracy

-przygotowanie podłoża do montażu wykładziny
-montaż wykładzin ( głównie PCV rzadziej dywanowe)
-praca w zespołach dwuosobowych
-praca w budynkach / inwestycjach o dużej powierzchni użytkowej

Wymagania

-doświadczenie w montażu wykładzin różnego typu
-samodzielność w pracy
-dokładność, precyzja, estetyka wykonania
-umiejętność obsługi narzędzi do montażu ( zgrzewarki, frezarki, przycinaki itp. )
-umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych niezbędnych do wykonania montażu
-mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
-mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Prezentacja firmy

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 400PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna