Monter wentylacji - Norwegia

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk, zagranica

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Gdańsk

 Obowiązki:

UWAGA! SPOTKANIA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ: 9 PAŹDZIERNIKA 2017 W KRAKOWIE I 10 PAŹDZIERNIKA W SOPOCIE!

  • Wykonywanie montażu systemów wentylacji na budowach typu: budynki przemysłowe, szkoły, szpitale, centra handlowe
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku min. 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Spotkanie rekrutacyjne w Krakowie i Sopocie
  • Możliwość stałej współpracy
  • Darmowe przejazdy z Polski do Norwegii
  • Zakwaterowanie - jednoosobowy pokój - płatne przez pracownika