Monter urządzeń elektrycznych/automatyki przemysłowej

Kooperacja POLKO Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • montaż szaf elektrycznych oraz urządzeń automatyki przemysłowej w oparciu o dokumentację techniczną
  • montaż tras kablowych instalacji elekrycznych NN
  • montaż elementów pneumatyki przemysłowej

Wymagania

• podstawowa znajomość zagadnień: elektryki, elektroniki oraz układów sterowania
 • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz elektrycznej
 • uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane
 • zdolności manualne,
 • dyspozycyjność,
 • łatwość w nawiązaniu kontaktów i umiejętność pracy zespołowej.

Prezentacja firmy

Kooperacja „POLKO” Sp. z o.o. została założona w 1988 roku. Zakres dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja