Monter tras kablowych - Niemcy

Grupa590

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego partnera GC Energy poszukujemy osób na stanowisko Monter tras kablowych

GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Braliśmy udział w budowach wielu elektrowni, w tym atomowej, budowach terminali LNG oraz wielu inwestycjach przemysłu petrochemicznego. Od kilku lat działamy również dla branży IT i automotive.

Miejsce pracy: Leuna (okolice Lipska) - budowa biorafinerii

Zapewniamy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę z oddelegowaniem na pracę za granicą
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych
  • bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora

Zakres obowiązków:

  • montaż tras kablowych
  • układanie instalacji kablowych w trasach oraz kanałach kablowych
  • układanie instalacji kablowych w rurach osłonowych stalowych oraz PVC

Wymagania

  • praktyczne doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych
  • praktyczna umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dyspozycyjność do pracy na kontraktach w systemie 6/1

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna