Monter transformatorów energetycznych - 3 zmiany lub IVbrygady

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • nawijanie uzwojeń transformatorów mocy
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
  • obsługa maszyn i urządzeń mechanicznych lub elektrycznych
  • sprawdzanie miernikiem nawiniętych uzwojeń
  • obsługa komputera

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (preferowane elektryczne, mechaniczne lub pokrewne)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi narzędzi pomiarowych(suwmiarka, mikrometr) - WARUNEK KONIECZNY
  • min 2 lata doświadczenia w pracy na produkcji
  • podstawowe umiejętności pracy na komputerze
  • zdolność do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe (mile widziane)
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta po okresie próbnym)
  • zatrudnienie na pełen etat w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa, dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym, 40% dodatek do zmiany nocnej, trzynastki)
  • niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy
  • możliwość nabycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer referencyjny: MNO/LDZ/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.