Opis stanowiska pracy

FIRMA Z BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ, ZAJMUJĄCA SIĘ PROJEKTOWANIEM, WYKONYWANIEM ORAZ SPRZEDAŻĄ MASZYN I URZĄDZEŃ.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W BUDOWIE PROTOTYPOWYCH MASZYN NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.

MONTER / TECHNIK SERWISANT

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • montowanie części, komponentów oraz podzespołów w kompletne maszyny i urządzenia na podstawie dokumentacji technicznej,
  • uruchamianie maszyn i urządzeń w siedzibie firmy oraz u klienta,
  • serwisowanie maszyn i urządzeń,
  • wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów mechanicznych,
  • obsługa podstawowych narzędzi/elektronarzędzi monterskich,
  • dbanie o stan techniczny warsztatu oraz jego wyposażenia,
  • współpraca z konstruktorami i automatykami.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie i chęć do pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych, oraz umiejętność serwisowania instalacji pneumatycznych,
  • doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • warunki wynagrodzenia zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę na pełny etat,
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania doświadczenia,
  • pracę wśród ludzi z pasją i ogromnym doświadczeniem,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia.

INTERESUJĄ CIĘ NOWE TECHNOLOGIE? CHCESZ WIDZIEĆ EFEKTY SWOJEJ PRACY W ŻYCIU CODZIENNYM, KAŻDEGO CZŁOWIEKA?

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, PROJEKTUJ I BUDUJ PROTOTYPOWE MASZYNY DO PRODUKCJI WIELKOSERYJNEJ.

PRZEŚLIJ SWOJE CV!

Prezentacja firmy

Woxar to prężnie rozwijająca się firma z branży budowy maszyn. Na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji