Monter/technik montażu - od 2700 do 3000 zł netto !

Adecco Poland Sp. z o.o.

Podłęże, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Podłęże

Zakres obowiązków:

  • Montaż wyrobów gotowych produkowanych dla przemysłu kolejowego
  • Budowa prototypowych produktów wg rysunku technicznego i instrukcji montażu

Wymagania:

  • Ukończona min. szkoła średnia techniczna (profil mechaniczny będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy mechanika / narzędziowca / operatora maszyn / ustawiacza maszyn
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki / pneumatyki / automatyki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi tokarki/frezarki będzie dodatkowym atutem
  • Szybkość uczenia się, elastyczność, chęć rozwijania swoich umiejętności
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Pracę na I zmianę
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość rozwoju
Jeśli jesteś zainteresowany/a kliknij przycisk APLIKUJ i prześlij swoje CV !

Numer referencyjny: MO/2019/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.