Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta firmy z Francji poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku monter - spawacz.

Miejscowość: okolice Lyonu.

Praca na jedną zmianę 7-17.

Praca w zakładzie zajmującym się produkcją konstrukcji stalowych.

Zakres obowiązków:
Pracownik odpowiedzialny jest za przygotowanie elementów konstrukcji do spawania (cięcie piłą ręczną płaskowników i belek, trasowanie, szlifowanie) następnie szczepianie.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku monter - spawacz,
- umiejętność przygotowania elementów do spawania zgodnie z rysunkiem,
- umiejętności obróbki metalu: trasowanie, cięcie, szlifowanie itp.
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- mile widziana znaj. j. francuskiego,
- mile widziana gotowość do wyjazdu do pracy własnym samochodem

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji