Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca na zakładzie przy montażu i spawaniu elementów konstrukcji stalowych
praca na podstawie rysunków technicznych
spawanie elementów metodą MAG
prace ślusarskie

WYMAGANIA:
udokumentowane doświadczenie pracy jako monter/ślusarz lub spawacz
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
umiejętność spawania elementów metodą MAG(certyfikaty nie są wymagane)

OFERUJEMY:
 stabilne zatrudnienie na cały rok 2018/2019
 umowa o pracę
 wynagrodzenie podstawowe 2100 euro netto/152 godziny tj. 13,80 euro netto/godz.
 możliwość pracy w nadgodzinach
 szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 do 2600 euro netto/miesiąc
 dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
 zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach pracy
dla osób z własnym samochodem zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
zapewnione i opłacone zakwaterowanie
zapewniona odzież robocza

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy