Monter / Spawacz ciężkie konstrukcje

Larex Personeelsbemiddeling B.V.

Holandia, zagranica

Larex Personeelsbemiddeling obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

OPIS STANOWISKA:

Praca przy montowaniu i spawaniu konstrukcji stalowych na potrzeby budowy hal u naszego zleceniodawcy w południowo-zachodniej Holandii.

Funkcja obejmuje samodzielny montaż, sczepianie oraz spawanie elementów konstrukcji na podstawie rysunku technicznego. Ważna jest również umiejętność wykonywania prac ślusarskich takich jak przycinanie stali oraz wiercenie otworów. Wymagana jest umiejętność spawania metodami 135/138 w różnych pozycjach spawalniczych (najczęściej stosowana pozycja to PA – podolna). W zależności od ilości zamówień, ilość prac spawalniczych może się zmieniać z tygodnia na tydzień. Oznacza to że jednego tygodnia na pierwszym planie będzie montaż konstrukcji a następnego na przykład prace spawalnicze. Oczywiście nasz klient weźmie pod uwagę preferencje kandydata w odniesieniu do wykonywanej pracy. Od kandydatów oczekiwana jest również duża samodzielność w wykonywaniu poleconych zadań i obowiązków, jak również wykonywanie ich w zalecanym przez pracodawcę czasie.

WYMAGANIA:

  • Dyplom lub udokumentowane doświadczenie w branży metalurgicznej
  • Certyfikat 135/138 (będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Własny samochód (będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Rzetelności, pracowitości oraz elastycznego nastawienia do pracy.
  • Gotowości podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 450-540 EUR netto tygodniowo na podstawie 40 godzin tygodniowo
  • Zwrot kosztów dojazdów (dla kandydatów posiadających własny samochód)
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Zakwaterowanie bez dodatkowych kosztów dla kandydata, pokój jednoosobowy oraz wi-fi
  • Możliwość kontaktu w języku polskim
  • Długotrwałe projekty
  • Warunki pracy zgodne z Układem Zbiorowym Pracy NBBU

Poza wyżej wymienionym wynagrodzeniem oferujemy/gwarantujemy również:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opłacanie składek emerytalnych
  • Środki ochrony osobistej
  • Możliwość uzyskania certyfikatu VCA
  • W przypadku dojazdów własnym samochodem: 0,19 EUR za kilometr za dojazd z miejsca pracy do miejsca zamieszkania (od pierwszego kilometra)
  • Pomoc w uzyskaniu numeru BSN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.