Monter ścianek działowych-wykończeniowiec (Holandia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Dla naszych klientów, holenderskich firm budowlanych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Monter ścianek działowych-Wykończeniowiec (Holandia)

  • Praca projektowa na terenie całej Holandii
  • Najchętniej zatrudnimy grupy 2-osobowe, z własnym autem oraz znajomoscią jezyka, przynajmniej 1 osoba na parę

Opis stanowiska:

  • Montaż ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych
  • Cięcie płyt kartonowo gipsowych i profili aluminiowych
  • Wykonywanie pomiarów oraz praca ze schematami budowlanymi

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako monter suchej zabudowy
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód
  • Mile widziany certyfikat VCA, BSN

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Wynagrodzenie min. 480 € netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo) w zależności od doświadczenia
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie - bezpłatne
  • Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.