Monter ścianek działowych-wykończeniowiec (Holandia)

zagranica

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów, holenderskich firm budowlanych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Monter ścianek działowych-Wykończeniowiec (Holandia)

  • Praca projektowa na terenie całej Holandii
  • Najchętniej zatrudnimy grupy 2-osobowe, z własnym autem oraz znajomoscią jezyka, przynajmniej 1 osoba na parę

Opis stanowiska:

  • Montaż ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych
  • Cięcie płyt kartonowo gipsowych i profili aluminiowych
  • Wykonywanie pomiarów oraz praca ze schematami budowlanymi

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako monter suchej zabudowy
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód
  • Mile widziany certyfikat VCA, BSN

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Wynagrodzenie min. 480 € netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo) w zależności od doświadczenia
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie - bezpłatne
  • Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Firma IMPACT specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.

Certyfikat KRAZ 275
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne